Lütfen size yardımcı olabileceğim bir şeyler yazın. Örneğin, nasıl abone olurum, faturamı ödemek istiyorum, su fiyatları gibi...

Aradığınız kritere ugyun içerik bulunamadı!

İSU Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜR ALİ SAĞLIK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR.
İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kocaeli İl Sağlık Müdürü Dr. Mürsel Durmaz ve Kocaeli İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Faruk Demirhan’ı makamında ayrı ayrı ağırladı. Ziyaretlerden dolayı teşekkür eden Genel Müdür Ali Sağlık,” Çalışmalarımızı belediyelerimiz, kurumlarımız, sivil toplum örgütlerimiz ile birlikte kesintisiz sürdüreceğiz.”dedi.

BAŞKAN YILDIRIM,”İSU,YAPTIĞI HİZMETLER İLE ŞEHRE ÖNEMLİ KATKILAR SUNDU”
İSU Genel Müdürlüğü görevine atanmasının üzerinden iki ay geçen Genel Müdür Ali Sağlık, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ile makamında bir araya geldi. Yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan İsmail Yıldırım, “İSU, Kocaeli’mizin gözbebeği bir kurumdur; Yaptığı yatırımlar ile genelde Kocaeli’ ye özelde Karamürsel’e önemli altyapı hizmetleri yaptı. Kurumun içinde gelen ve yapılan hizmetlerde önemli katkısı bulunan Genel Müdür Ali Sağlık Bey ile birlikte İSU Genel Müdürlüğü hizmetlerinde önemli bir ivme kazanacaktır. Yeni görevinde başarılar diliyorum, yapacağı hizmetlerde her zaman yanında olacağız.” dedi.

SAĞLIK YÖNETİCİLERİNDEN ÖVGÜ
İl Sağlık Müdürü Dr. Mürsel Durmaz ve İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Faruk Demirhan da, Genel Müdür Ali Sağlık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yeni görevinin hayırlı olması dileklerinde bulunan İl Sağlık Müdürü Dr. Mürsel Durmaz, “İSU Genel Müdürlüğü, Kocaeli ve insan sağlığının korunması için sağladığı sağlıklı içmesuyu ile çevre ve insan sağlığının korunması için yaptığı altyapı ve atıku arıtma tesisleri hizmetleri son derece önemlidir. Şehrimiz için çok önemli olan kurumun Genel Müdürlüğü’ne atanan Ali Sağlık Bey’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”dedi. Genel Müdür Ali Sağlık’ı tebrik eden İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Faruk Demirhan da, “İSU Genel Müdürlüğü, halk sağlığının korunması için şehre verdiği içme suyunda sağlık kriterlerine uyan ve bunun devamlılığını sürekli sağlayan bir kurumumuz.”dedi.

GENEL MÜDÜR SAĞLIK’TAN TEŞEKKÜR
Yapılan ziyaretlerden ve kurumun yaptığı yatırımlar ile çalışmalarla ilgili olarak övgü dolu temennilerden dolayı teşekkür eden İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, ”Kurum olarak belirlediğimiz program ve hedefler doğrultusunda yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Bölge ayrımı yapmadan ihtiyaçlar doğrultusunda ilçelerdeki yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Şu anda 40’ın üzerinde şantiye ile projelerimiz devam ediyor. Şehrimize de ülkemizin en kaliteli şebeke sularından birisini sağlıyoruz. Bu suyu da içme suyu hatlarımızı yenileyerek, denetimlerimizi sıklaştırarak, ülkemize kazandırdığımız modern laboratuvar ile sürekli analizlerini yaparak koruyoruz. Su, çevre ve insanımız bizim için çok önemlidir. Bu bilinçle çalışıyor ve şehrimize hizmet ediyoruz. Yeni görevimiz nedeniyle yapılan ziyaretlerden dolayı teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı belediyelerimiz, kurumlarımız, sivil toplum örgütlerimiz ile birlikte kesintisiz sürdüreceğiz.“dedi.

Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı

FOTOĞRAF GALERİSİ

DOKÜMANLAR

(117 KB)

DİĞER HABERLER

Waste.net Evrak Takibi Uygulamsı Mavi Bayrak Türkiye
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Tüm Hakları Saklıdır 2018© Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.