Lütfen size yardımcı olabileceğim bir şeyler yazın. Örneğin, nasıl abone olurum, faturamı ödemek istiyorum, su fiyatları gibi...

Aradığınız kritere ugyun içerik bulunamadı!

İSU Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜR ALİ SAĞLIK, GÖREV BAŞINDAKİ EKİPLERLE BAYRAMLAŞTI.


Kurban bayramında görev başındaki nöbetçi birimleri ziyaret ederek bayramlarını tebrik eden İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, ”Kurum olarak insana ve çevreye hizmet ederek kutsal bir görevimiz var. Bunu göz önünde bulundurarak titiz hizmetler yürütüyoruz. ”dedi.

ŞANTİYELERİ GEZDİ.
İSU Genel Müdürlüğü, on gün süren Kurban bayramı tatilinde Alo 185 Çağrı Merkezi, içme suyu ve atık su arıtma tesisleri ile kolektör hatlarının online olarak takip edildiği SCADA Merkezi, Arıtma Tesisleri ve İlçe Şube Müdürlüklerinde nöbetçi ekipleriyle bayram boyunca görev başında hizmet veriyor. Genel Müdür Ali Sağlık, beraberinde Özel Kalem Müdürü Ramazan Kocabıyık ile birlikte görev başındaki birimlerin şantiyelerini ziyaret ederek çalışanlar ile bayramlaştı.

GENEL MÜDÜR SAĞLIK,”KUTSAL GÖREV YAPIYORUZ”
Şantiyelerde bulunan yönetici ve nöbetçi ekiplerin bayramlarını tebrik eden Genel Müdür Ali Sağlık, birlik ve beraberlik ile dayanışmanın göstergesi olan bayramların önemini belirtti. Kocaelilere kesintisiz su vermenin ve problemsiz altyapı ile hizmet etmenin kutsal bir görev olduğunu da ifade eden Genel Müdür Sağlık, ”Kurum olarak insana ve çevreye hizmet ederek kutsal bir görevimiz var. Bunu göz önünde bulundurarak titiz hizmetler yürütüyoruz. Kocaeli’ ye ve insanına ne kadar hizmet etsek azdır. Kurban bayramında da yürüttüğümüz bu kutsal görevlerde siz çalışma arkadaşlarımızın gösterdiği özveriden dolayı teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik ile dayanışmanın en güzel göstergesi olan mübarek Kurban bayramınızı tebrik ediyorum. “dedi.

Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı

FOTOĞRAF GALERİSİ

DOKÜMANLAR

(113 KB)

DİĞER HABERLER

Waste.net Evrak Takibi Uygulamsı Mavi Bayrak Türkiye
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Tüm Hakları Saklıdır 2018© Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.