Lütfen size yardımcı olabileceğim bir şeyler yazın. Örneğin, nasıl abone olurum, faturamı ödemek istiyorum, su fiyatları gibi...

Aradığınız kritere ugyun içerik bulunamadı!

İSU Genel Müdürlüğü

BALIKESİR BASKİ YÖNETİMİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİBalıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Müdürü Mustafa Bayram, hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak üzere İSU Genel Müdürü Ali Sağlık’ı makamında ziyaret etti.

BASKİ GENEL MÜDÜRÜ,”İSU’YU HER ZAMAN ÖRNEK ALDIK”
Beraberinde Genel Müdür Yardımcıları Hamdi Dereyurt ve Ali Seyfi Küçükgöncü ile birlikte Genel Müdür Ali Sağlık’ı makamında ziyaret eden BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram, yeni görevinde hayırlı olsun dileklerinde bulundu. İSU Genel Müdürlüğü’nü yaptığı örnek proje ve yatırımlar ile her zaman öncü kurum olarak gördüklerini ifade eden BASKİ Genel Müdürü Bayram, “İSU Genel Müdürlüğü, yeni kurulan su ve kanal idarelerine her zaman öncülük yaptı. BASKİ olarak kuruluş sürecinden itibaren İSU‘yu örnek aldık ve her zaman desteklerini gördük. Genel Müdür Ali Sağlık Bey’in yeni görevinin hayırlı olmasını ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi. BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram, Balıkesir Sındırgı İlçesinin ünlü Yağcı Bedir halılarından Genel Müdür Ali Sağlık’a hediye etti.

GENEL MÜDÜR SAĞLIK,”BİLGİ VE TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞIYORUZ”
Ziyaretlerinden ve güzel dileklerinden dolayı teşekkür eden İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, kurumsallaşmış ve örnek proje ve yatırımları ile ülkemize mal olmuş olan İSU Genel Müdürlüğü olarak yeni kurulan su ve kanal idarelerine her zaman desteklerini sürdüreceklerini söyledi. Hizmet ve tecrübelerin paylaşılmasının önemine vurgu yapan Genel Müdür Sağlık, ”2004 yılından beri kurumsallaşmış bir yapı ile süre gelen tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Bilgi ve tecrübeler paylaşıldıkça değerlendiğine inanıyoruz. Balıkesir BASKİ ile kurulduğu günden itibaren, diğer kurumlara olduğu gibi, bilgi ve tecrübelerimizin paylaşılmasını eksiksiz olarak sürdürüyoruz. Kardeş kurum olarak gördüğümüz BASKİ’ nin değerli yöneticilerinin ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. ” dedi.
Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı

FOTOĞRAF GALERİSİ

DOKÜMANLAR

(97 KB)

DİĞER HABERLER

Waste.net Evrak Takibi Uygulamsı Mavi Bayrak Türkiye
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Tüm Hakları Saklıdır 2017© Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.