Lütfen size yardımcı olabileceğim bir şeyler yazın. Örneğin, nasıl abone olurum, faturamı ödemek istiyorum, su fiyatları gibi...

Aradığınız kritere ugyun içerik bulunamadı!

İSU Genel Müdürlüğü

BAŞİSKELE MAHALLE MUHTARLARI İSU YATIRIMLARINI YERİNDE İNCELEDİ.


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, yaptığı teknolojik yatırımları yerinde inceleyip bilgi verme imkânı amacıyla mahalle muhtarlarına tanıtım ve bilgilendirme programlarını sürdürüyor. Daha önce Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası, Karamürsel ve Gölcük İlçelerine bağlı mahalle muhtarlarına inceleme gezisi düzenleyen İSU, son olarak Başiskele mahalle muhtarlarına yapılan yatırımlarla ilgili bilgilendirme gezisi düzenledi. 16 mahalle muhtarın katıldığı gezide Kandıra Namazgâh Barajı, Namazgah barajı HES Tesisi, Kandıra Atıksu Arıtma Tesisi, Lojistik Merkezi ile beraber İSU Merkez Laboratuvarı gezilerek tesisler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

MUHTARLAR YATIRIMLARA BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ
İSU Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği geziye Başiskele muhtarları yoğun ilgi gösterdi. Teknik gezi süresince yatırımları büyük ilgiyle takip eden Başiskele muhtarları tesisleri yerinde inceleyip bilgilendirilme imkanı verilmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Yapılan gezi hakkında görüşlerini paylaşan Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Altıntaş; ”Yapılan yatırımlar bizi gerçekten çok şaşırttı. Bu tesisler ile gerçekten gurur duymalıyız. Her zaman işbirliği içinde bulunduğumuz İSU Genel Müdürlüğü’nün yaptığı yatırımlarda emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.” diye konuştu.

MUHTARLAR TESİSLERİ YERİNDE İNCELEMENİN ÖNEMİNE DEĞİNDİ
Gezi kapsamında tesislerin sorumluları tarafından Başiskele mahalle muhtarlarına yatırımların işleyişi ve kullanımı açısından bilgilendirme yapıldı. Namazgah barajı HES ve Kandıra merkez atıksu arıtma tesislerini dikkatle inceleyen muhtarlar yapılan yatırımlar karşısında çok memnun olduklarını ifade etti. Karşıyaka Mahalle Muhtarı Zeynep Selvi Martı;” İSU, bize böyle olanak sağladığı için çok memnunuz. Yatırımları yerinde gördüğümüz için çok mutluyuz. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanına ve İSU Genel Müdürüne ayrı ayrı teşekkür ediyoruz “dedi. Atakent mahalle muhtarı Sabahattin Fırtına da, ” İSU’nun bize sağlamış olduğu gezi çok güzel oldu. İlimizde böyle yatırımların yapıldığını bilmiyorduk. İSU Genel Müdürlüğü’ne yapmış olduğu yatırımlardan dolayı çok teşekkür ederiz. ”diye konuştu.

LOJİSTİK MERKEZİ VE MERKEZ LABORATUVARI BEĞENİ TOPLADI
Ülkemizde Su ve Kanal İdareleri arasında öncü olan İSU’nun TÜBİTAK ölçeğindeki Merkez Laboratuvarı ile Lojistik Merkezi heyetin büyük beğenisini topladı. Başiskele Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Nihat Karaaslaner de ; ”İSU’ya yapılan gezi için teşekkür ederiz. Lojistik Merkezinde yapılan çalışma ile kullanılan malzemelerin düzenli olması ve Laboratuvar Merkezi’nde suyun sürekli analizlerle takibinin yapılması bizi çok mutlu etti. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”dedi. Teknik Gezi programı Merkez Laboratuvarının gezilmesinin ardından Arıtma Tesisleri Daire Başkanı Ünal Bostan’ın İzmit Körfezi ile Karadeniz’in korunması için yapılan arıtma tesisleri ile çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı

FOTOĞRAF GALERİSİ

DOKÜMANLAR

(167 KB)

DİĞER HABERLER

Waste.net Evrak Takibi Uygulamsı Mavi Bayrak Türkiye
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Tüm Hakları Saklıdır 2017© Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.