Lütfen size yardımcı olabileceğim bir şeyler yazın. Örneğin, nasıl abone olurum, faturamı ödemek istiyorum, su fiyatları gibi...

Aradığınız kritere ugyun içerik bulunamadı!

İSU Genel Müdürlüğü

İZMİT İLÇE PROTOKOLÜNDEN ZİYARET


İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İzmit İlçe Kaymakamı Ersin Emiroğlu ve İlçe Birim Müdürlerini makamında ağırladı.

Genel Müdür Ali Sağlık’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen, İlçe Jandarma Komutan Vekili Teğmen Mahir Sarıdağ, İlçe Müftüsü Musa Bilgiç,İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Engin Yaşar, İlçe Sağlık Müdürü Dr. S. Ayşegül Akçığ, İlçe Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Müdürü Erkan Erçelik ve Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ayşegül Servanoğlu ile birlikte Genel Müdür Ali Sağlık’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Genel Müdür Ali Sağlık, kurum olarak İzmit’te yapılan yatırımlar hakkında Kaymakam Ersin Emiroğlu ile bilgi alışverişinde bulundu. İzmit’te içme suyunda kayıp kaçak oranını düşürmek için şebeke scada sistemi yatırımı yaptıklarını ifade eden Genel Müdür Ali Sağlık, çalışmaların tamamlanması ile birlikte yıllık 10 milyon m3 su tasarrufu sağlayacaklarını dile getirdi. İlçenin doğusundaki mahallelerde içmesuyu, atıksu ve yağmursuyu altyapı yatırımlarını sürdürdüklerini de aktaran Genel Müdür Sağlık, bu yatırımlar ile birlikte İzmit’te altyapının dünya standartları üzerine çıkarılacağını sözlerine ekledi.

Yeni görevinin hayırlı olması dileklerinde bulunan Kaymakam Ersin Emiroğlu da, İSU’nun önemli yatırımlara imza attığını ifade ederek yapılan çalışmalarda başarılar diledi.

Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı

FOTOĞRAF GALERİSİ

DOKÜMANLAR

(166 KB)

DİĞER HABERLER

Waste.net Evrak Takibi Uygulamsı Mavi Bayrak Türkiye
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Tüm Hakları Saklıdır 2018© Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.